واقعا نمیدونستم اون وبلاگ 2 تا ادمین داره اما با این اوصاف امیدوارم کامنت ارسالی من ( کامنت زیر ) توسط ادمین اصلی خونده بشه و ادمین دوم . بگذریم.

رونوشت به نسرین بانو ، ادمین اصلی این وبلاگ

سلام.
عمیقا از این موضوع متاسف شدم که کامنتم برای شخص ادمین اصلی این وبلاگ به نام نسرین بانو بود اما گویا این وبلاگ بیش از یک ادمین داره و شخص دیگه ای جواب من رو داده و یه جورایی بلاکم کرده و تجربه تلخ مشابهی از   این موضوع رو از قبل دارم.

اگه کامنت من باعث ناراحتی ادمین اصلی این وبلاگ یعنی نسرین بانو شده که عذر خواهی میکم اما اگه شخص دیگه ای کامنت هام رو به خودش گرفته ، این حرف دیگه ای هست. فکر میکردم کامنت هایی که میذاشتم میتونه باعث ایجاد فضایی برای گفتگو بشه ولی حالا که ادمین دوم که من ایشون رو نمیشناسم و ظاهرا اسمشون" دختر خاله ی یک نفر دیگر هست " ، در این پست رو نوشتی به من نوشت و کامنت هام رو بی ربط دونست و یک طرفه قضاوت کرد ، براش 3 تا پست با اسکرین یادداشت های این وبلاگ گذاشتم ( از نسرین بانو ادمین اصلی این وبلاگ عمیقا عذر خواهی میکنم ) اما مطالبی رو که گفتم مستند بود ولی حالا که توسط ادمین 2 شک به مستندات برده شد و کامنتام تایید نشد ، من هم در وبلاگم 4 یادداشت در خصوص اونچه که گفتم و در کامنتم ذکر کردم نوشتم و حالا که ادمین 2 اصرار بر بی ربط بودن داره پیشنهاد میکنم اون یاداداشت ها رو بخونه . ادرس وبلاگم هم گذاشتم که فک نکنه فیکم یا گذری رد شدم و یه چیز نوشتم و تموم. نه ، این طوری نیست برای من.

اگه نسرین بانو ( ادمین اصلی وبلاگ ) فکر میکردن که نمیخوان  جو فضای وبلاگ از وضعیت فعلی خارج بشه ، ایشون خودشون میتونستن این موضوع رو عنوان کنن نه اینکه که ادمین دوم که اصن مخاطب من نبودن و بی اینکه ایشون ( ادمین دوم ) مخاطب من باشه ، مطالبی رو ، رونوشت به من بنویسند.

این اخرین کامنت من در این وبلاگه ، در وبلاگ هایی که بیش از 2 ادمین دارن و هر دو  ادمین تنها با یک اکانت یادداشت هاشونو منتشر میکنن و این کار باعث سوئ تفاهم های بعدی میشن ، ادم معذب میشه چون بالای اون کامنتش مثل این کامنتم بنویسه رو نوشت به ادمین اول یا دوم در حالی که مشخص نیست کدام ادمین نویسنده کدوم یادداشته و تمام یادداشت ها با یک اکانت ثبت میشه .

برای ادمین اصلی این وبلاگ ( نسرین بانو ) آرزوی موفقیت دارم.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها