فهرست این چهار یادداشت

3. چرا یادداشت های 3 گانه!؟؟؟     

(کلیک )
3.پارت اول - ویروس کرونا کووید 19   

( کلیک )
3.پارت دوم = احلام                       

(کلیک )
3.پارت سوم = قربانی های اجباری 

( کلیک )

اول تصویر 2 تا پست رو میذارم و این پست متاسفانه مربوط میشه به حادثه هواپیمای اکراینی که اشتباها مورد هدف قرار گرفت و . خب این ماجرا خیلی تلخه . اما قبل اون یه موضوع دیگه رو هم بگم که بک گراند پست معلوم باشه . کامنتی که در اون پست گذاشتم قریب به مضمون زیر هست .

متن قریب به مضمون کامنت من در اون پست

( اینجا )

درسته که اون اتفاق تلخ افتاد و به نظرم همه ابعاد این موضوع بررسی نشد و ممکنه امریکا اون شب علیه رادار سپاه جنگ الکترونیک کرده باشه اما واقعا اتفاق تلخی هست ، همچنین همین الان با توجه به توطئه و شیوع ویروس کرونا که نزدیک به 2 میلیون و خرده ای فقط فالور واقعی داره ( امار قطعی مبتلا به کرونا در جهان ) حدود 5200 نفر مورد فوتی تو همین ایران داشته ، متاسفانه ما هم قربانی یه توطئه بزرگتر شدیم .

همه ی اینها در تاریخ ثبت میشه و اینکه متاسفانه پدافند خودی ، هواپیمای عباس بابایی رو زد.

( همچنین در ادامه همین کامنت مطلبی به این  مضمون میگم که رئیس یه دانشگاهی گفته که اشکال نداره ، به جای اینا ما دانشجوهای نخبه جایگزین میکنیم و میفرستیم کانادا ، کاش واقعا شرم و حیا خریدنی بود و میشد به بعضی ها هدیه کرد ).

2 یادداشت ( تصویر ) از یک حادثه تلخ

در اینجا 3 تا موضوع ، مطرح شده که باید تایید بشه و براش مستند گذاشته بشه .

1.اینکه هواپیمای اکراینی توسط پدافند خودی ، ساقط شده که مستنداتش هست ولی سناریوهای جنگ الکترونیک هم در این موضوع عنوان شده هست مثل این خبر

ردپای مرموز جنگ الکترونیک آمریکا در اشتباه بزرگ پدافندی

(کلیک )

2.من گفتم که هواپیمای عباس بابایی توسط پدافند خودی ساقط شد ، آیا من رو هوا و بی ربط حرف زدم؟؟؟ 

منبع 1

( کلیک )

منبع 2

( کلیک )

منبع 3

( کلیک )

3.من گفتم رئیس یه دانشگاهی ویحانه برگشته گفته  یه سری دانشجو نابغه رو جایگزین اینا میفرستیم کانادا.

این ویدیو رو به دقت نگاه کنید

( کلیک )

عنوان ویدیو = " دانشگاه شریف: کانادا ناراحت نباشد، نخبه های از دست رفته را براتون جبران خواهیم کرد_رودست "

لینک این خبر در سایت مشرق

( کلیک )

حالا اجازه هست من سوال کنم؟؟؟

متاسفانه در حادثه هواپیمایی ، عزیزانی از بین ما رفتن ، درسته و این موضوع ناخواسته بود و سپاه که عمدا نیومد موشک بزنه و خودشو بدنام کنه ، حالا اگه برعکسش بود چی؟ 

همچنین ، اگه ویروس کرونا آزمایشگاهی باشه که هست و گذر زمان اثباتش میکنه ، حدود 180 هزار نفر بصورت رسمی ، قربانی یک توطئه بزرگتر نشدن ؟ که ابعادش بسیار وسیعتر و هرکدوم در جای خودش بسیار تلخه ؟؟؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها