در وبلاگ سابقم ، فیلم های خوبی که فکر میکردم جالبه و ارزش دیدن داره رو در قالب یه یادداشت معرفی میکردم ( اینجا )  و البته تصمیم دارم در بیان هم این رویه ادامه پیدا کنه .در آخرین یادداشت منتشر شده که تو وب سابقم بود از دوستان خواستم که فیلم هایی که فکر میکنن خوبه رو بهم معرفی کنن ( اینجا ) 

برای دانلود از اونجا که فیلم با کیفیت حجمش نزدیک به 1 گیگه و از طرفی ما مودم مخابرات رو جمع کردیم و مودم همراه گرفتیم و اینجا تحت پوشش آنتن دهی td-lte  ایرانسل نیستیم بهترین راه برای دانلود استفاده از ساعات نامحدوده یعنی طرح اینترنت 3 ساعت نامحدود بین ساعات 2 تا 8 صبح که قیمتش 2 تومنه و چون اون تایم ساعت خوابه پس من از idm استفاده میکنم و تنظمیش کردم که ساعت 2 نصف شب شروع کنه به دانلود تا 8 صبح.

اما فکر نکنید که چقدر عالی ، ابدا! از ساعت 2 تا 5 صبح سرعتش به زور به 200 میرسه و حالا از 5 به بعده که سرعتش به سرعت 3 مگ میرسه ، اما اول بگم که چطور تنظیم کنید ، سادست

1

2

تنظیماتش تو عکس واضحه ، شما میرید تو قسمت زمان بندی و مشخص میکنید زمان دانلودش کی شروع بشه و کی تموم بشه و چند کانکشن برای دانلود داشته باشه.فقط یه نکته مهم ، بازه زمانی دانلود حدود 6 ساعته یعنی 2 تا 3 ساعت و شما باید اون طرح 3 ساعته رو 2 بار بخرید و در هر 3 ساعت از یکی از اون طرح ها استفاده میکنه و سقف دانلود در هر طرح نامحدود حدود 60 گیگ هست اما خب من تو اون 6 ساعت تهش تونستم 22 گیگ دانلود کنم!!!

3

چند نکته رو خدمت شما در انتها بگم چون باید بدونید ، همیشه قبل از اینکه طرح بزنید سعی کنید که سیم کارتتون و همون سیم کارت داخل مودم رو از قبل به اندازه کافی شارژ کنید و روز قبلش ، سیم کارت رو طرح بزنید یعنی اون طرح رو 2  بار فعال کنید . دلیل این کار اینه که اگه سیم شما شارژ بشه ولی شما اواخر شب شروع کنید به طرح زدن ممکنه اذیتتون کنه و مثلا صبح یکبار طرح زدید و حالا ساعت 5 صبحه و میخواید دوباره شارژ و طرح بزنید اما میبینید که ایرانسل بهو تصمیم گفته سیستمش رو آپدیت کنه و می بینید که هیچ کاری نه برای شارژ و نه طرح از دستتون بر نمی یاد پس از روز قبلش همه کارها رو انجام بدید تا مشکلی نباشه.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها