زمان برای من متوقف شده و انگار که امروز همون 7-8 اسفند ماه و هنوز به عید مونده ، خرید عید باید کنیم ، لباس عید بخریم ، مسافرتمون رو بریم و من به نهالهایی که پارسال کاشتم سر بزنم اما امسال عید جور دیگه ای رقم خورد ، نه عیدمون عید بود و نه سالمون ، امروز چندمه ؟23 فروردین 1399 ، زمان برای من متوقف شده و هنوز باورم نشده که امسال یه سال عجیب بود.

اما روز سال تحویل با اشنایان و اقوامی که امکانش بود ارتباط تصویری داشتیم و خوب بود ، یعنی فوق العاده ، منتها من سالهای قبل همیشه یه متن تبریک عید می نوشتم و تو وب دوستان کپی میکردم ولی امسال فقط یه پست نوشتم و همین اما گلابتون بانوی عزیز ، مثل سالهای قبل ، پیام تبریک عیدش رو فرستاد و باعث خوشحالیم شد ، اونم توی اون اوضاعی که توی پست قبل گفتم.

در دوران بیماری ، کنجکاو شدم فیلم هایی که درباره ویروس های این مدلی هست رو ببینم و البته به اینستاگرام اقای اکبر عادی هم رفتم ، ایشون گفته بودن که سرمایه گذاری روی چندین فیلم داره که هر کدوم بخشی از ماهیت این ویروس رو نشون میده اصن عادی نیست مثلا فیلم شیوع ، فلو ، البته اینا قدیمی هستن ولی تو یه فیلم کره ای دیگه رسما دارن میگن که یه ویروسی به اسم کرونا پخش میشه و حمله بیولوژیک هست و اینا که برای سال 2018 هست . فکرشو بکنید اجبارا قربانی ویروسی بشید که لابی صهیونیست درست کرده باشن و این وسط بازم سوال هست که اگه اونا ساختن پس چرا خودشون مبتلا شدن و این حرفا ، تمام این حرفها درسته اما من میگم چرا دارن تو فیلم هاشون دارن ذهن ها رو اماده میکنن برای یه ویروس همه گیر که حالا اسمش کوید 19 هست.

یه چیز جالبی هم که شنیدم این بود که - البته خیلی ها تعریفش رو کردن ، چه تو سایت نی نی سایت یا استاد رائفی پور ، یه دارویی هست معروف به داروی امام کاظم که در پیش گیری از سرماخوردگی خیلی مفیده و به قول استاد رائفی که میگفت اینی که میرفت اربعین برمیگشت و یه مدت طولانی درگیر بیماری بود بعد از خوردن این دارو ، بر میگرده از اربعین و اخ نمیگه .

اینم بگم که استاد در صحبت های اخیرشون اشاره به صحبت های خانم رهبر میکنن که روند بیمارشون رو تشریح میکنن و اینا و ظاهرا بعدا خانواده خودشون تکذیب کردن که این فایل مال ایشون ، می دونید دیگه خانم فاطمه رهبر بخاطر کرونا فوت شدن ، صرفه نظر از تایید تا تکذیب کنجکاو شدم بدونم چی گفته ؟ یه فایل تقریبا 15 دقیقه ای هست که لابه لای صحبت هاش مدام سرفه میکنه و در این بین متوسل به امام زمان میشه . من که چیز بدی ندیدم . 

یه چیز جالب دیگه هم این بود که این ویروس جهانی شد و کل دنیال رو گرفت ، شب نیمه شعبان متوسل به امام زمان شدیم که خدا فرج ایشون رو نزدیکتر کنه . بعدش یادم اومد حدود 2 سال قبل ، صداهایی که تو بعضی شهرها شنیده میشد که دلیلی براش نبود و این صدا خیلی جاها شنیده شد ؟ کاش یه روزی ، صدای امام زمان در گوش زمین بپیچه و ظهور کنه ، امین.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها